Konsultacje i ogłoszeniaWydarzenia

Jubileuszowe XX Lwóweckie Lato Agatowe – Zapraszamy !!!

Jubileuszowe XX Lwóweckie Lato Agatowe – Zapraszamy !!!

List otwarty Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski Do mieszkańców Gminy i Miasta Lwówek Śląski
oraz wszystkich miłośników Lwóweckiego Lata Agatowego

   Szanowni Państwo!

W związku z listem otwartym Towarzystwa Geologicznego „Spirifer” opublikowanym na portalach internetowych, a wcześniej upublicznionym na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim, pragnę zwrócić się do Państwa z apelem – nie dajcie się Państwo manipulować autorom tego listu – bo to właśnie jest ich główną intencją. Treści zawarte w owym piśmie poddane zostały wnikliwej analizie i zostaną podjęte stosowne czynności prawne w stosunku do autorów tego listu jak i tych, którzy publikują owe niesprawdzone informacje.

    Szanowni Państwo!

Oświadczam stanowczo, że nie ma zagrożenia dla Lwóweckiego Lata Agatowego, które niewątpliwie jest marką Lwówka Śląskiego. XX LLA odbędzie się jak zawsze i następne Lata również. Nie zabraknie części merytorycznej i estradowej. Mam zaszczyt ogłosić, że Uniwersytet Wrocławski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu – Dawid Lasek – objęli XX LLA patronatem.

Problem autora listu pisma tkwi w tym, że niestety nie będzie organizatorem przewidzianej wystawy, gdyż nie chce stawać do konkursu ofert, mimo tego, że jak pisze jest przygotowany. Dlaczego? Osądźcie Państwo sami.

Już w tej chwili, z tego miejsca serdecznie zapraszam Państwa na te jubileuszowe obchody XX LLA w dniach 14-16 lipca 2017 roku w Lwówku Śląskim !

Z wyrazami szacunku Burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Mariola Szczęsna

Galeria